Powered by Smartsupp Velkoobchod HOME OUTLET s.r.o.
HOME-OUTLET.CZ HOME-OUTLET.SK HOME-OUTLET.AT

Velkoobchod HOME OUTLET s.r.o.

Veľkoobchod HOME OUTLET sro - najjednoduchší systém veľkoobchodu na trhu!


Hľadáme nielen partnerov pre štandardný predaj tovaru, ale ponúkame vzájomne výhodnú ponuku.

HOME OUTLET sro je oficiálnym distribútorom výrobcov, ktorých ponúkame - jednáme priamo s výrobcami! Čo znamená, že každoročne prechádzame školením, riešime reklamácie priamo a tým skracujeme termíny dodania, komunikáciu či reklamáciu. Zároveň montujeme v Prahe a okolí, ale bohužiaľ nie je kapacita ani finančne sa to nevypláca dochádzať na montáže do iných miest, z tohto dôvodu hľadáme partnerov, ktorí majú rovnaký prístup, dôraz na detail a zodpovednosť.

Prečo hľadáme partnerov? keďže máme veľkú návštevnosť našich webových stránok a zákazníci chcú kompletné služby od nás, ale pred objednaním chcú vidieť kvalitu tovaru či porovnať odtiene, kde bohužiaľ showroomy nemáme, tak chceme touto cestou vyhovieť našim zákazníkom a vybudovať dlhodobú vzájomnú spoluprácu - registrovaný partner bude spokojný so získaním nové zákazky X zákazník bude spokojný nielen kvôli videniu vzoriek, ale aj poskytnutím kompletnej služby v danom okolí.

Obzvlášť sa týka v ČR týchto miest - Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Brno, Ostrava a ďalšie

Pre koho je to určené?

* Pre predajcov dverí, podláh, okien - ideálne s kamennou predajňou

* Stolárov, stolárov

* Montážne party


Ponúkame pre partnerov:

* katalógy a ďalšia marketingová podpora úplne ZADARMO - reklamné kampane pre dané okolie - v každom meste iba 1 partner!

* zaistíme školenia tovaru, montáže a certifikácie pre našich partnerov ZADARMO!

* Osobné odbery v sklade ZADARMO

* Doprava 150,- bez DPH/1ks dverí/zárubní po celom Česku, Slovensku, Rakúsku

* Zaujímavé obchodné podmienky - rabat až -45% na vybraný tovar.

* Vzorové dvere do showroomu s maximálnou zľavou alebo zadarmo.

* ON-LINE systém s aktuálnou ponukou dverí a zárubní s nastavenými rabatmi - po prihlásení ukazuje Vašu nákupnú cenu!

* Naše ceny na webe sú odporúčané maloobchodné ceny výrobcov - strážime si maloobchodné ceny, aby spolupráca mohla fungovať.

* aktualizácia webových stránok podľa výrobcov - aktuálne ceny, možnosti, rozmery, povrchové úpravy a aktuálne termíny dodania - aktuálny XML feed pre Váš e-shop úplne ZADARMO

* odberateľ, ktorý ponúka kompletné služby s montážou v danom okolí, tým pádom zákazník sa obráti priamo na Vás ako partnera, ktorý ponúka kompletné služby, táto služba je úplne ZADARMO!

* rozširujeme náš sortiment, vždy 1x mesačne obdržíte Newsletter s aktuálnou ponukou či zmeny, ktoré nás čakajú.

* využitie našich skladových zásob a rýchleho dodania na Vašu stavbu do 48 hodín!


Čo treba preto urobiť?

Stačí poslať výpis zo živnostenského registra na e-mail velkoobchod@home-outlet.sk, pár slov o Vás s kontaktmi, s kým môžeme prebrať ďalší postup.

Následne sa s Vami spojí obchodný zástupca, dohodnete sa na konkrétnych produktoch či vyberiete kategórie, o ktoré máte záujem, vytvorí sa pre Vás rabatový list, ktorý sa nastaví podľa Vášho účtu a na webe uvidíte už nákupné ceny pre Vás.

Pokiaľ sa jedná o služby, najskôr musíte prejsť školením (protipožiarne či bezpečnostné dvere), ktorý dohodneme s daným výrobcom, po odovzdaní certifikátu o školení, vložíme Vás ako nášho preškoleného partnera na web pre Vaše okolie - zaistíme vzorky pre Váš showroom, katalógy, cenníky , protokoly a kufríček na zameranie.

A je to.

Tešíme sa na prípadnú spoluprácu!

V prípade otázok obráťte sa prosím na velkoobchod@home-outlet.sk

Tím HOME OUTLET sro